ukr   eng   rus  
  на головну     e-mail

Новини

Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України.
Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії оголосити 2009 рік Роком творчості та інновацій.


Контактна інформація

Адреса:

Київ, Україна

Вул. Княжий Затон, б. 21, оф. 143

 

Тел./факс: 

+38 (044) 229-20-82

+38 (044) 229-20-83

+38 (044) 221-81-42

E-mail: office@novations.in.ua

Історія створення

Головна  ›  Про нас  ›  Історія створення


Національний інноваційний Форум займається розвитком інноваційної інфраструктури, управлінням підприємствами, інноваційними та інвестиційними проектами. Офіційне представлення роботи Національного інноваційного Форуму відбулося 14 грудня 2007 року в Будинку Учителя за участі більше двохсот представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, а також громадських, ділових, наукових і освітніх організацій, міжнародних інституцій, центральних ЗМІ, які спільно визначили основи нової інноваційної політики і прийняли за основу Декларацію про партнерство та Резолюцію I Національного інноваційного Форуму "Українська інноваційна доктрина".

Сьогодні колектив Національного інноваційного Форуму  активно працює для реалізації українського інноваційного потенціалу і примноження його активів. Відвідавши інші сторінки нашого сайту, Ви зможете детально ознайомитися з окремими йніціативами і програмами Форуму, які стануть корисними інвесторам та інноваторам, державним службовцям і науковцям, широкому колу зацікавлених осіб у сфері новітніх інтелектуальних рішень.


Завантажити Декларацію I Національного інноваційного Форуму  Завантажити Декларацію I Національного інноваційного Форуму

Завантажити Резолюцію I Національного інноваційного Форуму  Завантажити Резолюцію I Національного інноваційного Форуму
Офіційні джерела


Форум Инновации и технологии высшего качества
LMT Corporation
Про нас  |  Інноваційна Доктрина  |  Ринок знань  |  Конструктор проектів  |  Найближчі плани  |  Новини  |  Інформаційні ресурси  |  Партнери © 2007 IN.Novations. Створення сайту - Wizardry