ukr   eng   rus  
  на головну     e-mail

Новини

Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України.
Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії оголосити 2009 рік Роком творчості та інновацій.


Контактна інформація

Адреса:

Київ, Україна

Вул. Княжий Затон, б. 21, оф. 143

 

Тел./факс: 

+38 (044) 229-20-82

+38 (044) 229-20-83

+38 (044) 221-81-42

E-mail: office@novations.in.ua

Робота інноваційного Форуму

Головна  ›  Інноваційна Доктрина

13 ЧЕРВНЯ 2008 РОКУ:


Українській громадськості представлено книгу  «Українська інноваційна доктрина»
, яка видана за результатами роботи Першого Національного інноваційного Форуму і містить широкий спектр думок авторитетних українських та іноземних експертів щодо стратегії та конкретних механізмів інноваційного розвитку України.

Фрагменти з книги "Українська інноваційна доктрина" Ви можете завантажити тут.

З питань придбання книги "Українська інноваційна доктрина" просимо звертатись за наступними координатами:

Оксана Зорич oksana.zorich@novations.in.ua 8-067-504-17-63
Надія Євтушенко nadezhda.evtushenko@novations.in.ua 8-050-445-88-12


13-14 ЧЕРВНЯ 2008 РОКУ:

Проведено Громадсько-професійну Експертизу правового поля інноваційно-інвестиційної діяльності у приміщенні освітнього  центру «Майстер Клас».

Метою Експертизи став системний аналіз, узагальнення та внесення пропозицій щодо вдосконалення української правової бази у сфері інвестиційної та інноваційної діяльності.
Детальніше про Експертизу...

В рамках Експертизи відбулась презентація книги "Українська інноваційна доктрина" - першого загальнодержавного стратегічного документу, що визначає теоретичний та практичний вектор розвитку інноваційної діяльності, параметри управління та впровадження  інноваційних рішень у економіці, політиці, бізнесі, культурі.

З питань придбання книги просимо звертатись за наступними координатами:
Оксана Зорич oksana.zorich@novations.in.ua 8-044-278-75-65
Надія Євтушенко nadezhda.evtushenko@novations.in.ua 8-050-445-88-12


25 ГРУДНЯ 2007 РОКУ:


Усім запрошеним до участі в Форумі для ознайомлення та внесення пропозицій було надіслано документи, що були прийняті на I-му Національному інноваційному Форумі "Українська інноваційна доктрина".

Запрошуємо всіх, кому небайдужі інновації як сфера діяльності та стиль життя, ознайомитись з документами, що були розіслані учасникам Форуму, увійти до складу редакційної колегії Форуму та внести свої пропозиції, надіславши їх за адресою: forum@novations.in.ua:

Лист учасникам Форуму
Резолюція Форуму (проект)
Декларація Форуму (проект)
План дій (проект)
Склад робочої групи (проект)
Склад редакційної коллегії (проект)
Структура видання "Українська інноваційна доктрина" (проект)


14-15 ГРУДНЯ 2007 РОКУ:

У столиці України, Києві, у Будинку Вчителя відбувся Перший Національний інноваційний Форум «Українська інноваційна доктрина». Ініціаторами Форуму виступили ряд державних, наукових установ та організацій, представники бізнесу і громадськості.

Метою Форуму було визначення та узгодження поглядів, поєднання зусиль та можливостей влади, бізнесу, науки, освіти, виробництва, незалежних аналітичних центрів та експертів, міжнародної спільноти з метою відпрацювання спільного бачення напрямів, принципів, механізмів та перспектив інноваційної політики в Україні. Детальніше про форум...Офіційні джерела


Форум Инновации и технологии высшего качества
LMT Corporation
Про нас  |  Інноваційна Доктрина  |  Ринок знань  |  Конструктор проектів  |  Найближчі плани  |  Новини  |  Інформаційні ресурси  |  Партнери © 2007 IN.Novations. Створення сайту - Wizardry