ukr   eng   rus  
  на головну     e-mail

Новини

Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України.
Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії оголосити 2009 рік Роком творчості та інновацій.


Контактна інформація

Адреса:

Київ, Україна

Вул. Княжий Затон, б. 21, оф. 143

 

Тел./факс: 

+38 (044) 229-20-82

+38 (044) 229-20-83

+38 (044) 221-81-42

E-mail: office@novations.in.ua

Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій до макроефекту

Головна  ›  Новини  ›  Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій до макроефекту Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (який має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року).

Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.

Під час Форуму відбудуться:
- презентація проекту державної програми розвитку Національної інноваційної системи України;
- презентації чотирьох проектів Євросоюзу щодо розвитку інновацій в Україні;
- міжнародні спеціалізовані    виставки «LABComplEX-2009», «НАНОТЕХНОЛОГІЇ-2009», «ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ-2009», «TOPQualіtEX», експозиція «Інноваційні проекти України»;
- презентація результатів громадсько-професійної експертизи правового поля інвестиційно-інноваційної діяльності в Україні.

В рамках Форуму, який триватиме з 30 вересня по 2 жовтня 2009 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2-Б), відбудуться Міжнародна конференція «Інноваційний розвиток України - 2009» і II Національний інноваційний форум «Механізми реалізації інноваційної політики – 2009». Захід ініційовано Національною академією наук України і проходить за участі Кабінету Міністрів України  та за підтримки Держінвестиціій.

Учасниками Форуму будуть представники  законодавчої та виконавчої влади всіх рівнів, наукових,  освітніх і  громадських організацій, промисловці та підприємці, представники малого і середнього бізнесу, вітчизняних й іноземних фінансових структур.

На Форумі обговорюватимуться питання світового досвіду інноваційного розвитку, державної інноваційної політики і вироблення фінансових механізмів підтримки інновацій в Україні, сучасної практики організації та впровадження наукових розробок, комерціалізації наукових розробок, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, побудови конкурентоздатних науково-виробничих мереж, ролі системи освіти в інноваційному розвитку країни.

Організаторами Форуму є компанія «LMT Corporation» і громадська організація «Національний інноваційний Форум».

Оргкомітет:
Адреса: Україна, м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 100/2
Тел.: +380 44 361 07 21, Тел./факс: +380 44 526 94 87
Координатор: Грінченко Олена, e-mail: e.grinchenko@lmt.kiev.ua

Про організаторів Форуму:
  • Компанія LMT Corporation - Лабораторія Маркетингових Технологій http://www.lmt.kiev.ua.   Одним з основних напрямів діяльності «LMT Corporation» є організація і проведення виставок, форумів, конференцій на основі новітніх виставкових маркетингових технологій, організації ефективного циклу комунікацій «розробник–виробник–споживач», філософії забезпечення безперервного виставкового процесу від попереднього заходу до майбутнього. Спільно з Національною академією наук України «LMT Corporation» проводить виставкові заходи у галузях інноватики, наукового приладобудування, високих технологій, комплексного забезпечення лабораторій, нанотехнологій і біотехнологій.

  • Громадська організація "Національний інноваційний Форум" www.novatіons.іn.ua утворена за рішенням І Національного інноваційного форуму, який відбувся в грудні 2007 року за участю представників державної влади, науки, освіти, бізнесу, міжнародних експертів. У результаті роботи форуму був розроблений проект Національної інноваційної доктрини, яка видана окремою книгою і містить принципові позиції, бачення і механізми реалізації Національної інноваційної системи в Україні. У червні 2008 року було проведено суспільно-професійну експертизу правового поля інвестиційно-інноваційної діяльності, результатом якої стала матриця конкретних рекомендацій для окремих галузей економіки на основі з різних професійних точок зору.
Національний інноваційний Форум є ініціатором ряду проектів національного масштабу, таких як програма "Кільце знань" -  із розвитку єдиної інноваційно-направленої мережі в Україні, програма "Столиці та капітали України" - із просування регіонів України у світі та ефективному використанню власного капіталу і залученню інвестицій, проект "Хайтек-Сіті" www.hіtech-cіty.com.ua - із будівництва урбаністичного утворення принципово нового типу для системного розвитку інновацій і високотехнологічних галузей.

Контактна особа: Оксана Ожигова
Тел./факс: +380 44 526 94 87,
Моб. тел.: 8(067)445-75-29
e-mail: o.ozhygova@lmt.kiev.ua


                                                                 


Офіційні джерела


Форум Инновации и технологии высшего качества
LMT Corporation
Про нас  |  Інноваційна Доктрина  |  Ринок знань  |  Конструктор проектів  |  Найближчі плани  |  Новини  |  Інформаційні ресурси  |  Партнери © 2007 IN.Novations. Створення сайту - Wizardry